HAKKIMIZDA

ÜRÜNLERE GÖZ AT

Biz kimiz ?

KARO METRO

Karo Metro Seramik San. ve Tic. AŞ, Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş, özellikle küçük ebatlı duvar seramikleri üretimine sürekli yaptığı yeni yatırımlarla, büyük uzmanlık ve yetkinliğe sahip kadrosu, üretimde kullanmakta olduğu en üst kalitedeki hammaddeler ve kalite standartları sayesinde, Türkiye’nin lider ‘Küçük Ebatlı Seramik’ üreticisi olmuş, Avrupa’nın da en önemli üreticileri arasında yerini almıştır.

10x20 white bevelled glossy
hexagon mist ve snow

Türkiye’deki tüm seramik fabrikaları arasında ihracat oranı en yüksek fabrikası konumundaki KARO, başta İtalya, İngiltere, Almanya, Kanada, ABD, Avustralya, İsrail ve İskandinavya ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. Toplam üretim kapasitesi, çeşitliliği ve ürün kalitesi ile Türkiye’de “Küçük Ebatlı Seramik” üretimi üzerine uzmanlaşmış tek fabrika konumundaki KARO, 2022 yılı sonuna kadar üretiminin % 100’ünü ihraç etmekteydi. 

Müşteri odaklı ve sürdürülebilir gelişimi merkeze alan bu yatırımlarıyla, genç ve dinamik yapısıyla ve yeni eklenen ürün gruplarıyla KARO, 2022 yılı sonu itibarı ile iç pazarda da faaliyet göstermeye başlamış olup, ülke genelinde her geçen gün yaygınlaşan bayi ağı ile Türkiye pazarında da hızlı bir şekilde büyümektedir.